www.kelebekdownload.com/ » Web Tarayicilari  
 
 
 
  Üye Gİrİşİ
 Üye Adınız:  
 Şifreniz:  
 
Sitemizdeki içeriğe ve Üyelerimize Özel Bölümlere ulaşabilmek için ÜCRETSİZ Üye Olunuz!.
     
     
  En PopÜler Program
Google SiteMap Builder 1.0

GoogleBot örümceği sayesinde web sitenizin daha hızlı ve daha çok kişi tarafından ulaşılmasını ve web sayfanızın sayfa derecesini (pagerank) geliştirmeye yardımcı olabilen bir yazılım.
03 Temmuz 2009 - 10:33     Haberi Oku  
 
 
KATEGORİLER

 
Site Bilgileri :
Sitemizde ki İçerikler Tamamiyle Tanıtım Amaçlı Olup Kesinlikle Crack , Warez Türü Paylasimlar Yasaktir. Sitemizde ki Sorunlariniz İcin Yoneticilerle Irtibata Gecip Asagidaki Adreslere Mail Atabilirsiniz. Admin@KelebekDownload.Com sikayet@gulajans.com.tr abuse@gulajans.com.tr
 
Popüler Haberler
 
 
 
Mozilla Firefox 8.0.1 FINAL
 
Yazar: Scientist | 17-11-2011, 14:03 | 1234: Defa Okundu!   Web Tarayicilari  

                                 

 

                                 ~~ Program Bilgisi ~~ 
                                   Sürüm: 8.0.1 FINAL 
                                       Boyut: 13.9 MB

Dil: TÜRKÇE     

Programin Özellikleri;

Kişiselleştirilebilir özellikleri ve eklenti desteğiyle yıllardır en çok tercih edilen tarayıcılardan olan Firefox (Popüler İnternet Tarayıcısı) 8 sürümü yayınladı.

 Gezinmek Daha Kolay 

Şahane Çubuk

Sevdiğiniz sitelere çabucak ulaşın; adreslerini hatırlamasanız bile. Terimlerinizi konum çubuğuna (Şahane Çubuk) yazdığınızda otomatik tamamlama işlevi tarama geçmişinizde, yer imlerinizde ve açık sekmelerinizde bulunan uygun sonuçları karşınıza getirecektir.

Şahane Çubuk, siz onu kullandıkça alışkanlıklarınızı öğrenir, tercihlerinize uyum sağlar ve daha başarılı sonuçlar önerir. Ayrıca, sonuçlar üzerinde (gizlilik ayarları da dahil) daha fazla denetim sahibi olmanız için onu güncelledik ve ihtiyacınız olan sayfayı daha çabuk bulmanız için performansını artırdık.

Geliştirilmiş Arayüz

Resim

Sekmeler Tepede

Ziyaret ettiğiniz sitelerin içeriğine daha rahat odaklanmanız için, sekmeler artık Şahane Çubuk'un üstünde yer alacak

Firefox Düğmesi (Windows ve Linux)

Tüm menü öğelerinizi kolayca erişebileceğiniz tek bir düğmede topladık.

Resim

Yer İmi Düğmesi

Yer imlerinizi tek bir düğmeyle yönetin. Kafanız karışmadan sevdiğiniz bağlantılara ulaşın.

Yüksek Performans

Resim

8 Sürümündeki Yenilikler
-Firefox bellek kullanımını iyileştirdi.
-Sekme yönetimi geliştirildi.
-Eklenti yönetimi geliştirildi.
-Aramada Twitter desteğiyle gerçek zamanlı sonuç alma.


 
   
 
     
 
Firefox 7 Türkçe Download
 
Yazar: GaLataSaRayLi | 27-09-2011, 14:34 | 1254: Defa Okundu!   Web Tarayicilari  

 

 

Firefox 7, Mozilla sunucusunda ortaya çıktı!

Firefox 7'nin final sürümü, Mozilla sunucusunda ortaya çıktı! İşte yenilikler ve indirme bağlantısı.


Firefox 7'nin final sürümü, planlanan tarihten bir gün önce Mozilla sunucularında ortaya çıktı. Henüz resmi açıklama yapılmamış olsa da, tarayıcıyı aşağıdaki bağlantılardan indirip kulabilirsiniz. Bu sürümün, düşük ihtimalle de olsa resmen yayınlanmadan önce güncellenme ihtimalinin olduğunu söyleyelim. Peki Firefox 7, Firefox 6'ya göre ne getiriyor?

Bildiğiniz gibi Mozilla, hızlandırdığı (ve şu sıralar "daha da hızlandırsak mı", "yavaşlatsak mı" diye düşündüğü) geliştirme süreci kapsamında sık sık yeni ana sürüm yayınlıyor. Bu nedenle yeni sürümlerden çok büyük bir değişiklik beklememek gerekiyor. Firefox 6'nın sunucularda belirdiği tarih, 13 Ağustos idi ve Firefox 6'nın, yüzde 20 daha hızlı olduğu iddia ediliyordu. Peki ya Firefox 7 ne sunuyor?

Firefox 7'nin beta sürümündeki yenilik listesine baktığımızda en önemli yeniliği, bellek kullanımındaki iyileştirmeler olarak göze çarpıyor. Firefox 7, yeni "Memshrink" özelliği sayesinde Firefox 4 ve 6'ya göre yüzde 50 daha az bellek kullanıyor (MemShrink ile sekmeler kapatıldığında belleğin geri sağlanmasına engel olan bug'ların ortadan kaldırılması hedefleniyor). Bunun yanında Canvas işlemleri Windows sistemlerinde hızlandırılırken, bazı kararlılık sorunları da giderilmiş.

İşte diğer yenilikler, indirme bağlantısı

Mozilla, Firefox 7 ile berabar adres çubuğundaki "http" önekini kaldırmış bulunuyor. Bir adresi panoya kopyaladığınızda ise "http"li sürümü panoya kopyalanıyor. Güvenli "https" sayfalarında ise "https" öneki gösteriliyor.

- Parola ve yer imi değişiklikleri, Firefox Sync'de artık neredeyse anında eşitleniyor.

- text-overflow: ellipsis desteği.

- Web Timing spesifikasyonu desteği.

- İsteğe bağlı Mozilla'ya performans verisi gönderme sistemi.

 
   
 
     
 
Maxthon 3.1.6.1000
 
Yazar: KinqStoN | 27-08-2011, 21:11 | 1318: Defa Okundu!   Web Tarayicilari  
Tanıtım:
Üreticiden : Maxthon, tüm kullanıcılar için yapılmış güçlü sekmeli bir tarayıcıdır. Temel tarama işlevleri dışında Maxthon, sörf deneyiminizi geliştirmek için zengin özellikler sağlar. Internet Explorer tarayıcısı motoru üzerine kuruludur. Yani IE tarayıcısında ne çalışıyorsa Maxthon sekmeli tarayıcıda da aynı şekilde çalışacaktır, ama aşağıdaki birçok ilave verimli özellikler ile...

Kolay Sörf
Sekmeli Tarama
Tüm web sayfaları rahat gezinmeniz için ana pencere içinde sekmeler olarak dizilir. Tüm genel işlemleri sekmelerin 'Sağ Tuş Tıklama Menüsü'nde bulabilirsiniz.

Fare Hareketleri
Sağ fare tuşunu basılı tutun ve 'Geri', 'İleri', 'Yenile' ve 'Sekmeyi Kapat' gibi genel özelliklere ulaşmak için hareketleri gerçekleştirin. Kendi fare hareketlerinizi 'Ayar Merkezi'nde ayarlayabilirsiniz.

Maxthon Akıllı Hızlandırma
Sık ziyaret edilen web sitelerinizin gezinme hızını arttırın. Ve 'Süper Hızlandırma Kipi' bile gezinme hızını arttırabilir.

Sihirli Doldurma
Basit bir tıklamayla 'Sihirli Doldurma' ile tüm formlarınızı doldurun. Hemen hemen birçok alanı otomatik olarak tanıyabilir. İlerki kullanımlar için aynı zamanda form bilgilerini kaydedebilirsiniz.

Bildirim Okuyucusu
Gömülü 'Bildirim Okuyucusu' sayesinde bildirimlere abbone  olmak, RSS 0.9/1.0/2.0 ve Atom 0.3/1.0 bildirimlerini okumak için diğer yazılımları kurmak zorunda değilisiniz. Bildirime abone olmak için 'Adres Çubuğu'ndaki 'Bildirim' simgesine tıklayın veya URL'yi 'Aboneliklerim' yan çubuğuna sürükleyip bırakın.

URL Kod Adları
Sık kullanılan web sitenize bir isim verin ve sonra 'Adres Çubuğu'na basitçe o ismi yazarak siteyi ziyaret edin. 'URL Kod Adı'nı, sekmenin 'Sağ Tuş Tıklama Menüsü' yoluyla ayarlayabilirsiniz.

Yardımcı Uygulamalar
Maxthon içinde programlarınızın kısayolunu ekleyebilirsiniz ve tek tıklama ile başlatabilirsiniz. Maxthon ile başlatmaya ve kapatmaya dahi programları ayarlayabilirsiniz.

Reklam Avcısı
'Reklam Avcısı' etkili biçimde açılır pencereleri durdurarak ve web reklam içerik bloklarını kaldırarak web sayfalarını temizleyebilir. 'Sağ Tuş Tıklama Menüsü'nde "Sayfa İçeriğini Engelle..." komutu ile süzgece içerik bloğunu ekleyebilirsiniz.

Web Koklayıcısı
'Web Koklayıcısı' çevrimiçi video web sitesindeki FLV görüntü dosyalarının gerçek URL'lerini bulmanıza yardım edebilir. Aynı zamanda iletide hangi dosya türünün koklanacağını ayarlayabilisiniz.

Donma Önleyici
'Sekmeli Tarama Kipi'nin ortaya çıkması ve web sitelerinde Ajax teknolojisinin kullanımının artması gezinirken sık donmalara sebep olabiliyor. Maxthon bu sorunu çözmek için daha akıcı bir şekilde sörf yapmanızı sağlayan yyeni   bir teknoloji geliştirdi.

Süper Sürükle ve Bırak
Anahtar kelimeleri 'Adres Çubuğu'na yazın ve aramayı gerçekleştirmek için 'Enter' tuşuna basın. Veya basitçe fareniz ile anahtar kelimeyi sürükleyip bırakın. Ctrl tuşuna basılı tuttuğunuzda resime tıklayınca, tıkladığınız resim belirlemiş olduğunuz klasöre kaydedilecektir.

Geri Alma Listesi
Yanlışlıkla sekmeyi mi kapattınız? 'Geri Alma Listesi' ile her zaman geri alma şansınız vardır. 'Geri/İleri Geçmişi' aynı zamanda 'Geri Alma Listesi'nde saklanır. Yanlışlıkla bir sekmeyi kapattığınızda panik olmanıza gerek yoktur.

Çevrimiçi Sık Kullanılanlar Hizmeti
'Sık Kullanılanlar' içeriğinize 'Maxthon Çevrimiçi Sık Kullanılanlar Hizmeti' ile her yerden ulaşın. Şifrelenmiş bağımsız 'Sık Kullanılanlar' dosya biçimi, paylaşılan bilgisayardaki gizliliği korumanızda size yardımcı olabilir.

Süper Proksi
İnternete HTTP, HTTPS, Socks4, Socks4a, Socks5 proksi sunucuları ile bağlanmanızı sağlar, aynı zamanda kimlik denetimi gerektiren proksileri destekler. Maxthon 'Gelişmiş Proksi Kuralı' ayarı sayesinde proksiler arasında otomatik olarak geçiş yapabilir.

Web Çubuğu
Bu küçük araç çubuğu gezinmenize yardım eden, kolayca açıp kapatılabilen birçok küçük özelliği sağlar.

URL Tuşu
Bir ya da daha fazla web sayfasını sadece bir tuş ile açın. Tuş ve URL listesini 'Ayar Merkezi'nde ayarlayabilirsiniz.

Ekran Görüntüsünü Yakalama
'Tam Ekran', 'Seçili Alan', 'Seçili Pencere' ve 'Sayfa İçeriği' görüntüsünü resim olarak yakalayın. Resmi panoya kopyalamaya veya bir dosyaya kaydetmeye ayarlayabilirsiniz.

Güvenli Gezinme
Güvenlik Güncellemeleri
'Maxthon Güvenlik Güncellemeleri' gezinirken karşılaşılabilecek belirli yamasız Internet Explorer savunmasızlık risklerini azaltır.

Güvenilir Web Sitesi Kontrolü

'Adres Çubuğu' güvenilir web sitesi ziyaret edildiğinde 'Güvenilir' simgesi gösterecek ve arkaplanı yeşil renge dönüşecektir. Çevrimiçi işlemlerinizi güvenle yapmanıza yardım eder.

Özel Veriyi Temizleme
Tüm gezinme bilgilerinizi kolayca silebilirsiniz. Ve çıkışta otomatik olarak temizlenmesini sağlamak için ayarlayabilirsiniz.

Tamamen Özelleştirilebilir
Eklentiler
Eklentiler ile Maxthon'a daha çok özellik ekleyin. Arkadaşlarınızla paylaşmak için siz bile birazını yapabilirsiniz.

Süzgeç Paketleri
Belirlenmiş web sitesindeki reklamları kaldırır veya bir özelliği uygular. Bütün yeni 'Süzgeç Paketi' sistemi web sayfası kaynak kodunu değiştirmenize olanak verir.

Kaplamalar
Maxthon'un görünüşünü değiştirmek ve onu farklı yapmak için 'Kaplamalar'ı kurun ya da bir tane de kendiniz oluşturun.

Çoklu Dil
Maxthon Türkçe dilinin de dahil olduğu 19 farklı dilde dil paketlerine sahiptir, tümü topluluk kullanıcılarımız tarafından yapılmıştır. Bırakın Maxthon kendi dilinizi konuşsun.

Maxthon Tarayıcınızı Genişletin
Eklentileri Al
Eklemek ve denemek için daha fazla özellikler...

Kaplamaları Al
Kendi tarayıcınızı süsleyin.

Süzgeç Paketlerini Al
Can sıkıcı reklamları kaldırın.
 
   
 
     
 
Mozilla Firefox (Linux) 6.0 Türkçe
 
Yazar: KinqStoN | 17-08-2011, 20:02 | 1058: Defa Okundu!   Web Tarayicilari  
Tanıtım:
Üreticiden : Ödüllü tarayıcı Firefox eskisinden çok daha iyi. İnternette güvenle gezin; Firefox sizi virüslerden, casus yazılımlardan ve kendiliğinden açılmaya çalışan can sıkıcı pencerelerden korur. Başarımdaki artışın, kullanımdaki kolaylığın tadını çıkarın. Yola koyulmadan önce ayarlarınızı ve sevdiğiniz sitelerin bağlantılarını Firefox'a aktarmak çok kolay. Firefox'u innDirin ve internetten daha fazlasını edinin...

Firefox'un Temel Özellikleri

 • Sekmeli tarama
 • İstenmeyen pencereleri engelleme
 • Bütünleşik arama
 • Canlı yer imleri
 • Özelleştirilebilme olanağı
 • Güvenli ve hızlı tarama
 •  
     
   
       
   
  Mozilla Firefox 6.0 FINAL
   
  Yazar: Scientist | 15-08-2011, 22:32 | 1142: Defa Okundu!   Web Tarayicilari  

  Resim

  ~~ Program Bilgisi ~~ 
  Sürüm: 6.0 FINAL 
  Boyut: 13.1 MB
  Dil: TÜRKÇE

  Programin Özellikleri;

  Kişiselleştirilebilir özellikleri ve eklenti desteğiyle yıllardır en çok tercih edilen 2. tarayıcı ünvanını koruyan Mozilla Firefox, bir süredir beta olarak kullanıcılarla paylaştığı 6 sürümünü yayınlad

  Firefox 6 İle Gelen Yenilikler;

  - Daha hızlı internet gezintisi
  - Daha gelişmiş tarayıcı eklentileri
  - Spam uygulamalara karşı güvenlik duvarı
  - İnternette gezinti esnasında çok fonksiyonlu kayıt sistemi
  - Masaüstünüz için web uygulamaları
  - Tarayıcı içi kısayol oluşturma paneli
  - Firefox menüz gizleme ve gösterme paneli


   
     
   
       
   
  Slim Browser 6.00.056
   
  Yazar: KinqStoN | 15-08-2011, 20:10 | 1102: Defa Okundu!   Web Tarayicilari  

  Tanıtım:
  SlimBrowser, Internet Explorer motorunu kullanarak çalışan ufak ama çok yararlı araçları bünyesinde barındıran oldukça gelişmiş ve hızlı bir tarayıcıdır.

  Kendinden açılır reklam pencerelerini (pop-up) engeller, otomatik form doldurur, sayfaları sekmeler halinde tek bir pencereden açabilir, sayfaları yakınlaştırabilir, gelişmiş adres yönetimi, güvenlik araçları, dahili arama motorları gibi çok kullanışlı araçları ve özellikleri bulunur. Ayrıca bu tarayıcı ile gelişmiş kişiselleştirilme ve tema desteği sayesinde kendi özel tarayıcınızı kullanabilirsiniz.

  Tarayıcının Özellikleri :

 • Çoklu sekmeler halinde sayfaları aynı yerde açabilme
 • AI Roboform form doldurucusu ile dahili olarak çalışabilme
 • Dahili Reklam Engelleyicisi
 • Yanlışlıkla kapatılan TÜM sayfaları geri açabilme
 • Flash Animasyonlarını kapatıp açabilme
 • Dahili Form imla ve yazı kontrolcüsü
 • Evrensel URL Filtresi ile tüm internet komponentlerini iptal edebilme
 • Dahili RSS Haberleri motoru
 • ActiveX filtresi
 • Tüm ana arama motorlarını barındırma
 • Tüm IE Araç çubukları ile sorunsuz çalışabilme
 • Dahili VBScript, JScript, HTML ve Metin Editörü
 • Site gizleyebilme
 • Gelişmiş temalar ile açılan pencereleri bile temalı olarak gösterebilme
 • Sayfaların istediğiniz yerini büyültebilme
 • Otomatik site girişlerini destekleme (IE'nin desteklemediği şifreli sayfa girişlerini ve özel tanım kodlarını destekleme)
 • Dahili çeviri motorları ve siteleri ile sorunsuz çalışabilmesi sebebiyle, çok rahat net sayfası tercüme edebilmesi
 • Gelişmiş ve yenilenmiş hata diyalogları
 • Siteleri gruplayabilme
 • Başlangıç seçeneklerini tamamen değiştirebilme
 • Adresleri uzun olarak yazmak yerine kısa tanımlamaların kullanımına izin vermesi


 • innDir.com editörlerinden. boslukk tarafından hazırlanan Türkçe desteği ile de kullanabileceğiniz tarayıcının bu sürümündeki yenilikler ise :

 • Tüm karakterleri destekleme özelliği eklendi.
 • Açık pencereleri kapatmak için tek tıklama özelliği eklendi.
 • Açık sayfaları kapatma butonunun görünüp görünmemesi özelliği eklendi. Bu seçeneği kullanmak için programı açıp "Tools->Options->Tab" bölümüne girmeniz gerekiyor.

  Tarayıcıyı Türkçe olarak kullanmak için "Dil Ayarları" seçeneğinden Türkçe'yi seçmeniz yeterlidir.
 •  
     
   
       
   
   
  Takvim
  «    Ekim 2017    »
  PtSaÇrPrCuCtPz
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
   
  ANKET

  Kelebek vElite
  Kelebek vTürkçe
  Kelebek vSohbet
  Kelebek v2005
  Kelebek vMedia
  Kelebek v6.5


   
  Dost Siteler

  Siteni Ekle

   
  Online Kişiler
  Ziyaretci Sayisi: 7
  En Son 20 Uye: RubyRingrose905, veronicaeo3, AriukusChipse, NilalasRapy, FeathFloutt, CalebSed, DennisPhaby, etyzugixa, galastinpoems, KitDuCane23, Homergot, VAJStepanie, PerinaraUpsecy, NidaMontemayor, AdoralenAcarce, ZolomDarp, AidanFlanigan48, roma.bedredinovmeda, EUPCamille, Mnezaraleple
   
   

  Ana Sayfa | kelebek | kelebek mirc | mirc | kelebek sohbet | kelebek turkce | kelebek indir | kelebek chat | kelebek sohbet | kelebek download

  Kelebek List
  Copyright © 2002-2017. Klavye Bilgisayar All Rights Reserved


  yukarı